اطلاعیه در خصوص ویزا و گذرنامه دانشجویی

اطلاعیه مهم

 

روابط عمومی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا: با توجه به توضیحات کامل رئیس مرکز خدمات جهانی آموزش مالزی (EMGS)، متولی اصلی صدور ویزای دانشجویی در مالزی، در خصوص پروسه صدور ویزا و یا تمدید آن،  از دانشجویان ایرانی تقاضا می شود تا با مطالعه دقیق قوانین مربوطه که در وبسایت (http://educationmalaysia.gov.my) این مرکز وجود دارد، نسبت به ارائه به موقع مدارک خود برای تمدید ویزای دانشجویی اقدام کنند. به دانشجویان همچمین توصیه می شود با نصب اپلیکشن این مرکز  (EMGS Mobile App) به طور مداوم از وضعیت ویزای دانشجویی خود مطلع باشند.

علاوه بر این اخیرا مشاهده شده برخی از مراکز و یا دپارتمان ها در داخل دانشگاه ها به دلایل مختلف اقدام به اخذ پاسپورت دانشجویان نموده و از آن به عنوان گرو استفاده می کنند. این کار کاملا غیرقانونی است و هیچ نهاد/مرکزی حق گرو گرفتن پاسپورت ایرانی را ندارد مگر برای کوتاه مدت صرفا جهت نصب ویزا.

 

 

 

دیدار با معاونین بین الملل، آکادمیک و اجرایی یو.پی.ام

 

اطلاعیه مهم

روابط عمومی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا: با دعوت ریاست دانشگاه یو.پی.ام، رایزن علمی ایران در نشست مشترک با معاونین آکادمیک، امور بین الملل، مرکز تحصیلات تکمیلی و امور اجرایی این دانشگاه، راه های گسترش همکاری های علمی و تحقیقاتی دانشگاه یو.پی.ام با دانشگاه های ایران، موضوع ارزیابی و تایید مدارک این دانشگاه و نیز مشکلات دانشجویان ایرانی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

ذر ادامه می خوانید که......


 

 

دیدار رایزن علمی با رئیس مرکز خدمات جهانی آموزش مالزی

روابط عمومی رایزن علمی ایران در شرق آسیا: رایزن علمی ایران در شرق آسیا، پنج شنبه صبح، با حضور در مرکز خدمات جهانی آموزش مالزی، با محمد یزید بن عبد الحمید، رئیس این مرکز دیدار و در مورد مشکلات ویزای دانشجویان ایرانی مقیم مالزی بحث و تبادل نظر کرد. برای دریافت جزئیات بیشترلطفن به لینک مراجعه فرمائید.

 

انجمن دانشجویی ایسام 

بازدید رایزن علمی از یو.پی.ام: تشکیل کمیته مشترک پیگیری مسائل دانشجویان

جلسه ملاقات رایزنی محترم علمی کشورهای شرق آسیا، امروز سه شنبه 28 جولای در دانشگاه یوپی ام تشکیل شد. روابط عمومی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا: رایزن علمی ایران عصر روز جاری (سه شنبه) با حضور در دانشگاه بو.پی.ام با دانشجویان ایرانی دیدار و سپس با پروفسور دکتر بوجانگ، رئیس مرکز تحصیلات تکمیلی و پروفسور نور عینی، معاون این مرکز، در خصوص مسائل دانشجویان ایرانی بحث و گفتگو کرد. بقبه گزارش را در لینک زیر مطالعه فرمایید.

http://iranscea.com/?p=610

 
مطالب بیشتر...
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


This Website Registered By Ars Network Sdn Bhd And Donated To Iranian Students In UPM

Copyright © 2007-2009 UPMISAM.ORG - Design : Malezi.ir

تمامی حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای انحمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پوترا (ایسام) محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.