تقاضا برای همکاری

به مناسبت فرارسیدن  جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری با شکوهتر این مراسم از دانشجویانی که در زمینه های مختلف  هنری ازجمله موسیقی، بازیگری، آواز و غیره  تبحر و استعداد  دارند و همچنین تمایل به همکاری با ستاد اجرایی مراسم هستند، لطفن تقاضا می شود با این شماره تماس  0176675847 و   این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید تماس برقرار کنند.


 

گواهی عدم دریافت بورس تحصیلی (GRF)

یاهو

با سلام و عرض ادب

جهت صدور نامه ی " گواهی عدم دریافت بورس تحصیلی" ، میتوانید با بهمراه داشتن مدارک زیر به بخش کنسولی مراجعه نمایید( ترجیحا لطفا اول وقت اداری مراجعه نمایید)

1- فرمی تحت عنوان تعهدنامه تصدیق امضا  ( در زیر آمده است )  که میبایست در سامانه تایید اسناد کنسولی در قسمت  وکالتنامه > تصدیق امضا  تکمیل نمایید  و در زمان مراجعه پرینت کد رهگیری آن را جهت تایید به گیشه شماره 3 تحویل دهید.

2- گواهی اشتغال به تحصیل ترم جاری که در سایت و  سامانه تایید اسناد کنسولی tak.mfa.ir اسکن و آپلود شده است و پرینت کد رهگیری  آن.

3-  اصل و تصویر صفحه نخست گذرنامه و ویزای معتبر

پ ن1 : هزینه تصدیق امضا مبلغ 27 رینگت می باشد.( با کارت بانکی در محل کنسولی قابل پرداخت خواهد بود)

پ.ن2 : چنانچه اخیرا ( بعد از اکتبر 2014) گواهی تحصیلی به تایید نمایندگی رسیده باشد احتیاج به ارائه ی مجدد آن نخواهد بود.

پ.ن3 : حضور شخص، زمان درخواست صدور نامه فوق الزامی است.

بدیهی است که گواهی فوق میبایست توسط شخص دانشجو به UPM  SGS تحویل داده شود.

متن مورد نظر جهت وارد نمودن در سامانه تایید اسناد کنسولی قسمت "  وکالتنامه > تصدیق امضا " :

 

 

سال نو میلادی شاد باد

تولد عیسی مسیح و سال نو میلادی 2015 شاد باد

انجمن دانشجویی ایسام


 

جلسات مشاوره روانشناسی

انجمن دانشجویی ایسام با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان خارج از ایران در منطقه شرق آسیا، یکسری جلسات مشاوره روانشناسی خصوصی وخانوادگی برای هموطنان ایرانی برگزارخواهد کرد. موضوع مشاوره ها: مشکلات عاطفی، تحصیلی، رفتاری، خانوادگی، واسواس فکری و عملی و اعتقادی


مشاوره نقش مهمی در ایجاد نشاط و شادی دارد .گاهی اوقات برخی از باورها و تفکرات و به تبع آن عواطف و رفتارهای ما باعث ایجاد رنجش خاطر ما ودر نتیجه کاهش بهره وری صحیح از زندگی  می گردد .مشاوره می تواند با نشان دادن زوایای پنهانی که باعث رنجش ودر نتیجه کاهش بهره وری مطلوب شده را به ما نشان دهد  و به ما کمک کند تا بتوانیم از تواناییهای خود بهترین استفاده را بکنیم.

 

این فرصت کوتاه (یک ماه)، بدلیل حضور استاد محترم در مالزی می باشد.

 

استاد مشاوره: دکتر احمد صادقیان

استادیار وعضو هیات علمی دانشگاه آزاد یزد- ایران

عضو دفتر مشاوره دانشگاه آزاد

 

گرفتن وقت قبلی:

601136854895+ :تلفن مالزی

989132731029+ :تلفن ایران

989132731029+ :وایبر

 
مطالب بیشتر...
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


This Website Registered By Ars Network Sdn Bhd And Donated To Iranian Students In UPM

Copyright © 2007-2009 UPMISAM.ORG - Design : Malezi.ir

تمامی حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای انحمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پوترا (ایسام) محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.