Paper Writing Guideline Workshop

این ورکشاپ توسط انجمن دانشجویی ایسام و با همکاری کانون علمی – فرهنگی دسامینیوم برگزارمی شود.  رئوس مطالبی که تدریس می شود را ملاحظه فرمائید. با تشکر از مدرس محترم که این ورکشاپ را رایگان تدریس می کنند.

 

مدرس: آقای دکتر حمید رضا ناجی

زمان: جمعه 12 دسامبر 2014 از ساعت 6-3 بعدازظهر

مکان:

KB5, 1st Floor, Putra Business School, next to the Main Library, UPM

هزینه:

5 رینگیت در محل تشکیل کلاس دریافت می شود.

(سهم انجمن)

لطفن در لینک ثبت نام بفرمایید

For any questions Call@ 0173464414

 

Sungai Congkak Recreational Forest, One Day Tour

بار دیگر قرعه به نام انجمن دانشجویی ایسام افتاد که مجری برنامه تور تفریحی یک روزه به مناسبت روز دانشجو باشد. روز دانشجو با زیبایی و شور در میان تفریح و سرگرمی دوستان شرکت کننده در اردو برگزار شد. بعد ازرسیدن افراد به محل استقرار در سونگای چونکاک بوسیله 2 اتوبوس، تفریح و سرگرمی با طناب کشی شروع شد. و مبارزه ای بین آقایان، خانمها و کودکان برای بردن آغاز شد که به نوبه خویش به دلیل حضور حداکثری و همکاری دوستان در شوق و شور آنان ادامه یافت. وقت صرف نهار، همه بر سر یک سفره ایرانی در کنار هم لحظات خوشی داشتند. که یاد آدم را به گذشته های دور، در خانواده های ایرانی می انداخت که خانواده ها بر سر یک سفره می نشستند. لازم است از آقای دکتر صادقیان تشکر کنیم که با طرح 3 سوال فرهنگی در راستای مسایل خانواده و نحویی برخورد همسران با یکدیگر مسابقه ای بصورت پرسش و پاسخی برگزار شد. که به دلیل باران شدید و ناگهانی مالزی، وقفه ای ایجاد و دوباره ادامه برنامه از سر گرفته شد. بدیهی است در تمام موارد مسابقات برگزار شده به برندگان جوایز نقدی اهدا شد. بعد از نمازبه امامت دکتر صادقیان، به هر تعداد که امکان پهن کردن زیر انداز بود، طبیعت گران 2 ساعت را با خود و خانواده یا گفتگوهای دوستانه و برای کودکان، آب بازی گذشت. یک ساعت باقی مانده تا زمان رسیدن اتوبوس ها، برای کودکان و نوجوانان مسابقه حمل تخم مرغ با قاشق در یک مسافت رفت و برگشت انجام شد. در پایان، شعر "ای ایران ای مرز پر گهر" که از قبل بصورت پرینت تهیه شده بود، بصورت انفرادی و دست جمعی خوانده شد که احساس خوب ایران و ایرانی بودن، همه را بوجد آورد.

در پایان دبیر محترم اتحادیه بعد از تبریک روز دانشجو، از گردانندگان اردوی یک روزه تشکر کردند و از این که یک روز رادر میان دانشجویان و خانواده های گرامی ایشان گذراندند، ابراز خرسندی کردند.

انجمن دانشجویی ایسام از حمایت مالی اتحادیه انجمن دانشجویان خارجی شرق آسیا و بخصوص حضور دبیر محترم آقای نوری چگینی تشکر می کند و سلامتی و موفقیت همه دست اندرکاران اتحادیه در مالزی و تهران را آرزومند است.

همچنین از همکاری انجمن های دانشجویی در UKM و UTM و کانونهای علمی - فرهنگی دسامینیوم و محبان تشکر می شود. سپاس مخصوص به کانون دسامینیوم به سرپرستی دکتر حمید رضا ناجی هدیه می شود که در کنار ایسام گام به گام همکاری داشتند.

بهروزی همگان را از پروردگار منان خواستاریم.

انجمن دانشجویی ایسام

برای مشاهده بیشتر عکس ها و کلیپ خداحافظی به فیس بوک ایسام مراجعه فرمایید. (Upm-Isam Community (778 likes

بدلیل فان پیچ های زیادی که به نام ایسام ساخت شده، برای دریافت هر گونه اطلاعیه، عضوی از فیس بوک ایسام باشید با یک کلیک (Like)


 

اردوی یک روزه به مقصد Sungai Congkak Recreational Forest

اطلاعیه شماره 2


اردوی یک روزه به مقصد پارک تقریجی سونگای چونکاک، توسط ایسام و با همکاری انجمن های دانشجویی و کانون های علمی - قرهنگی اجرا می شود. از دوستان گرامی که ثبت نام کرده اند دعوت می شود که:

زمان حرکت:

یکشنبه 7 دسامبر 2014 ساعت 9 صبح (لطفن در زمان مقرر حضور بهم رسانید)ح

محل حرکت:

In front of South City Plaza, South City, Serdang

For any questions Call@0173464414


 

تغییر زمان و مکان ورکشاپ Writing the Research Proposal

این ورکشاپ توسط انجمن دانشجویی ایسام و با همکاری کانون علمی – فرهنگی دسامینیوم برگزارمی شود.  رئوس مطالبی که تدریس می شود را ملاحظه فرمائید. با تشکر از مدرس محترم که این ورکشاپ را رایگان تدریس می کنند.

مدرس: آقای دکتر حمید رضا ناجی

زمان: جمعه 5 دسامبر 2014 از ساعت 6-3 بعدازظهر

مکان:

KB5, 1st Floor, Putra Business School, near Main Library, UPM

هزینه:

5 رینگیت در محل تشکیل کلاس دریافت می شود.

(سهم انجمن)

لطفن ثبت نام فرمایید

For any questions, Pls. Call@017346441


 
مطالب بیشتر...
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


This Website Registered By Ars Network Sdn Bhd And Donated To Iranian Students In UPM

Copyright © 2007-2009 UPMISAM.ORG - Design : Malezi.ir

تمامی حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای انحمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پوترا (ایسام) محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.