قابل توجه کلیه دانشجویان عزیز متقاضی GRF

با عنایت به اینکه بر اساس اعلام GSO  کلیه دانشجویان محترم متقاضی GRF میبایست گواهی عدم ساپورت مالی را از کنسولگری محترم کشورمان در مالزی اخذ نمایند ، لذا نظر به تصمیم متخذه در جلسه انجمن ایسام مبنی بر اولویت ارائه خدمات به اعضاء انجمن و هماهنگی با کنسولگری اخذ این گواهی به دو شکل ذیل میسر خواهد بود :

1- مراجعه حضوری به سفارت کشورمان و ارائه معرفی نامه مکتوب از طرف استاد راهنما یا سوپر وایزر مربوطه به سفارت کشورمان جهت اخذ گواهی مذکور از سفارت جمهوری اسلامی ایران .

2- تکمیل فرم ثبت نام انجمن همراه با تکمیل فرم اطلاعات تقاضای GRF و پرداخت هزینه مربوطه به مبلغ 5 رینگیت .

دانشجویان محترم در انتخاب روشهای مورد نظر کاملا مختار میباشند لیکن به جهت ارائه خدمات مطلوب با حداکثر رضایت در صورت انتخاب گزینه دوم نیازی به ارائه معرفینامه کتبی از طرف استاد راهنما یا سوپر وایزر مربوطه و حضور دانشجو در سفارت نبوده و کلیه هماهنگی های مربوطه از طرف انجمن ایسام صورت خواهد گرفت و همچنین گواهی های مذکور توسط انجمن از سفارت تحویل گرفته شده و مستقیما به GSO ارائه خواهد شد. ( ضمنا فرمهای مربوطه در مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) و مراسم تجلیل و تشکر از جناب آقای نور که روز پنج شنبه مورخه 29/10/2009 از ساعت6:30 الی 9 بعدازظهر در سالن اجتماعات دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد توزیع میگردد.)

ضمنا سرویس ایاب و ذهاب به مراسم مذکور از ساعت 5:40 الی 6 بعدازظهر از مقابل Central Parking روبروی دانشکده آموزش مهیا میباشد.

 

تدوین اساسنامه انجمن ایسام

به نام خدا

با توجه به احساس نیاز شدید انجمن به تدوین اساسنامه ای جامع و بر اساس بررسی و آسیب شناسی عملکرد دو دوره گذشته و همچنین ظرفیت سنجی توانمندیهای پیش رو با رویکردی آینده پژوهانه اساسنامه جدید انجمن به مدد همکاری بیش از بیست تن از دانشجویان و حدود پانصد نفر ساعت جلسه هم اندیشی به شرح زیر تدوین شده است که مبتنی بر پنج استراتژی اساسی می باشد .

1. حد اکثر استقلال در کلیه زمینه ها به عنوان یک انجمن دانشجویی فعال

2. تلاش در راستای جذب حد اکثری دانشجویان

3. بهره مندی از حد اکثر توانمندیهای فکری بالقوه در سیاست گذاریها و برنامه ریزیهای کلان (شورای مرکزی انجمن)

4. اعطای حد اکثر قدرت تصمیم گیری در حوزه اجرا به دبیر به عنوان محور فعالیتهای اجرایی

5. نظارت کنترل شده و مستمر بر فعالیتهای اجرایی مبتنی بر سیاستگذاریهای کلان انجمن

این اساس نامه بنا است در اولین برنامه عمومی توسط دانشجویان امضا و تایید گردید تا پس از آن کلیه فعالیتهای انجمن مبتنی بر اساسنامه جدید دنبال شود.

لذا به پیوست اساسنامه انجمن جهت اطلاع دانشجویان محترم به پیوست ضمیمه می گردد.

فایل PDF اساسنامه 

کمیته ها و چارت سازمانی

هادی ناجی اصفهانی
مدیر سایت و مسئول کمیته اطلاع رسانی و ارتباطات
این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید
0060172527904
مصطفی نوروزی
مدیر کمیته فرهنگی
این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید
0060172716628محمد ابراهیم مرجانی
مدیر کمیته تفریحی و ورزشی
این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید
0060173384948منصور جوادی
مدیر کمیته علمی آموزشی
این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید
0060173567006 

بیانیه نهایی اولین هم اندیشی دانشجویان ایرانی دانشگاه های مالزی

 

به نام خدا

پیرو اولین جلسه هم اندیشی دانشجویان ایرانی دانشگاه های مالزی که برای اولین بار به همت انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پوترا مالزی (ایسام) برگزار شد .پس از چند جلسه بحث و بررسی و نظرسنجی  با حضور نمایندگان دانشگاه ها ، نسخه نهایی بیانیه این نشست ، تصویب و به مراتب ذی صلاح ارسال شد.

متن بیانیه به شرح زیر می باشد

برای مشاهده کامل متن بر روی ادامه متن کلیک فرمایید.

 
مطالب بیشتر...
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


This Website Registered By Ars Network Sdn Bhd And Donated To Iranian Students In UPM

Copyright © 2007-2009 UPMISAM.ORG - Design : Malezi.ir

تمامی حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای انحمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پوترا (ایسام) محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.