جدول اوقات شرعی به افق کوالالامپور به مناسبت ماه مبارک رمضان

 

 

 

برای مشاهده جدول اوقات شرعی بر روی لینک کلیک فرمایید.

برای دریافت نرم افزار اذان و اوقات شرعی بر روی لینک کلیک فرمایید. ( نرم افرار تحت جاوا )

 

   

اطلاعیه در خصوص جشن نیمه شعبان

بنام خدا

انجمن دانشجویان  ایرانی دانشگاه UPM (ایسام) از حضور گرم و صمیمی دانشجویان گرامی و خانواده های محترم این عزیزان در جشن نیمه شعبان دانشگاه UPM که توسط انجمن ایسام و رایزنی فرهنگی  و رایزنی علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید تشکر میکند.

لازم به ذکر است که بر اساس گزارش های واصله، غذای ارائه شده در پایان مراسم از کیفیت  و مطلوبیت لازم برخوردار نبوده است و برخی از شرکت کنندگان محترم  را با مشکلاتی مواجه کرده است. از آنجائی که رستوران آریانا ارائه دهنده غذای جشن نیمه شعبان مسئولیت بروز این مشکل را پذیرفته است و آمادگی جبران خسارت احتمالی را دارد، لذا انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه UPM (ایسام) ضمن عذرخواهی ازعزیزانی که دچار مشکل شده اند وظیفه خود می داند پیگیری های لازم را در این زمینه بعمل آورد. بر این اساس  دانشجویان محترمی که متحمل هزینه هایی در این ارتباط شده اند می توانند به آقایان نوروزی و ناجی  نمایندگان دانشجویان مراجعه نمایند تا هماهنگی های لازم در این زمینه بعمل آید.

متن ارسالی توسط مدیریت رستوران آریانا به پیوست آمده است.

 

انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه UPM (ایسام)

متن نامه مدیریت رستوران آریانا

 

مطالب ویژه: اطلاعیه دوم جشن نیمه شعبان 1388

بنام خدا

نیمه شعبان چراغ گرما بخش محفل منتظران عالم رسید تا نوید بخش دنیای پر از عدل و داد باشد. با عرض تبریک ولادت منجی عالم بشریت - حضرت اباصالح المهدی (عج) - به عرض میرساند جهت انتقال عزیزان به محل جشن نیمه شعبان اتوبوسهایی در مناطق مختلف مسکونی ایرانیان در نظر گرفته شده است که در جدول ذیل آمده است. بدلیل محدودیت اتوبوسها در صورت امکان از وسیله شخصی خود استفاده فرمائید.

اتوبوسها روز دوشنبه 10 آگوست راس ساعت 7.00 بعد از ظهر حرکت خواهند کرد. در صورت هرگونه مشکل میتوانید با نماینده منطقه تماس حاصل فرمایید

*تذکر: اتوبوس امپنگ تیارا راس ساعت 6:15 عصر به سمت یو پی ام حرکت خواهد کرد.                                

* تذکر : برای ورود به سالن همراه آوردن دعوت نامه الزامی است و کارت های پذیرایی شام در ازای دریافت دعوت نامه به هر نفر ارائه خواهد شد.


مجتمع

نماینده

تلفن

جوتا ماینز

آقای طالعی

0173541258

دسا ساوجانا

آقای مطلب

0126059546

بوکیت بلیمبینگ

آقای حسن پور

0173524860

کالج 2و11و13و14و17

آقای سجادی

0126842971

ساوت سیتی

آقای احسان سلیمانی

0176249546

اسکای ویلا

آقای صاحب زاده

0176104407

دسامینیوم

آقای خدابنده

0173410649

کوالالامپور- امپنگ

آقای مرجانی

0173384948

.

 
مطالب بیشتر...
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


This Website Registered By Ars Network Sdn Bhd And Donated To Iranian Students In UPM

Copyright © 2007-2009 UPMISAM.ORG - Design : Malezi.ir

تمامی حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای انحمن دانشجویان ایرانی دانشگاه پوترا (ایسام) محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.